Karjera prasideda „K“ raide

Studentų savaitės metu – paskaitos, susitikimai, krepšinis ir studentų konferencija

Baigėsi visą savaitę trukusios Kolpingo kolegijos studentų savaitės renginiai. Pirmadienį Kolpingo kolegijos krepšinio komanda žaidė draugiškas  rungtynes su Kauno miesto savivaldybės  komanda, kurioje žaidžia ir  Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas. Rungtynėse po atkaklios kovos pergalę rezultatu 71 – 52 šventė Kolpingo kolegijos krepšinio komanda.

Kolpingo kolegijos komandoje rezultatyviausi buvo Arvydas Geiša – 20 taškų (24 atkovoti kamuoliai), Danas Triukas – 16 taškų (9 atkovoti kamuoliai) ir Aldas Daubaras 14 taškų. Savivaldybės komandoje nesulaikomas buvo meras Andrius Kupčinskas, pelnęs 33 taškus (11 atkovotų kamuolių), tarybos narys Marijus Panceris – 10 (12 atkovotų kamuolių).
Antradienį studentai turėjo galimybę pasiklausyti Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininko Dainiaus Radzevičiaus paskaitos  apie tai, kaip save pristatyti auditorijai ir daryti viešus pristatymus.
Trečiadienį vyko diskusija „Sėkmingi žmonės Lietuvoje“. Diskusijoje dalyvavo žurnalistė Edita Mildažytė, Kauno regiono turizmo informacijos centro direktorius Sigitas Sidaravičius, Kolpingo kolegijos direktorė Lina Kalibataitė. Pokalbio metu buvo diskutuojama apie tai, ką vadiname sėkmingu žmogumi ir kaip tokiu tapti,   kokius būdo, charakterio bruožus turi turėti toks žmogus ir kad visi gali būti sėkmingi žmonės, tik viskas priklauso nuo pačio žmogaus požiūrio.
Vakare vyko Kolpingo kolegijos absolventų ALUMNI susitikimas, į kurį atvykę absolventai bendravo tarpusavyje, dalijosi prisiminimais apie studijas, kalbėjo apie dabartines studijas, darbus ir apie tai, ką norėtų veikti ALUMNI klube ateityje.
Ketvirtadienį studentai buvo pakviesti dalyvauti  jau aštuntąjį kartą organizuotoje respublikinėje studentų mokslinėje – praktinėje konferencijoje „Akademinio jaunimo teorinių ir praktinių gebėjimų plėtra šiuolaikinėje visuomenėje”. Plenariniame posėdyje pranešimą “Europos integracija. Patirtis Strasbūre“ pristatė  Kolpingo kolegijos studentai Vilius Šiupinys ir  Martynas Lavrentjevas, pranešimą “20 metų. Ar griuvo sienos tarp mūsų”- Kolpingo kolegijos studentai Evelina Žiūkaitė, Marius Simokaitis ir Linas Matulaitis. Vėliau darbas vyko trijose   darbo grupėse -   „Jaunimo adaptacija veiklos pasaulyje“, „Jaunų specialistų vaidmuo nusikalstamumo prevencijoje“,  „Šiuolaikinių socialinio darbo sričių naujovės ir problematika“.
Geriausiais pranešimais šiose grupėse buvo pripažinti ir apdovanoti Kolpingo kolegijos studentų Darijaus Poškaus ir Juozo Adomaičio pranešimas „Problemos, su kuriomis susiduriama siekiant atsikratyti priklausomybės rūkalams“, Kolpingo kolegijos studentės Daivos Čepulienės pranešimas  „Išlaikymo nepilnamečiui vaikui išieškojimo ypatumai” ir
KTU studentės Gintarės Valinevičienės pranešimas „Kompetencijos samprata ir vaidmuo karjeros planavime ”.
Penktadienį  prie Kolpingo namo turėjęs vykti  graffiti konkursas tema „Aš Kolpinge“ buvo nukeltas, apie kitą renginio datą pranešime.
Nuotraukose: Kolpingo kolegijos studentų savaitės akimirkos

Mūsų organizacijos lietuvoje:

Lietuvos Kolpingo draugija

Visuomeninė organizacija, įkurta 1993 metais, Tarptautinės Kolpingo draugijos dalis.

Darželis „Kolpingo mokyklėlė“

Ugdymo(si) programų filosofija remiasi dvasininko ir pedagogo A.Kolpingo švietėjiškomis idėjomis ir jo ugdymo filosofija.

Narystė:

  • Pradzia 04
  • Pradzia 05
  • Pradzia 06
  • Pradzia 07
  • Pradzia 08
  • eris logo krivky