Moksleivius kviečia Kolpingo vasaros stovykla

Šiais metais pirmą kartą Kolpingo kolegija kviečia 14 - 18 metų moksleivius dalyvauti birželio 30 d. - liepos 4 d. Kolegijos patalpose vyksiančioje vasaros stovykloje „Jeigu aš noriu geresnės ateities, privalau ją susikurti pats (-i)“. Stovyklos metu jauni žmonės išmoks geriau pažinti save, atras naujų gebėjimų, lavins muzikinį skonį, susipažins su informacinių technologijų pinklėmis ir išsiugdys informacijos saugumo instinktą, taip pat išmoks formuoti komandą, suvoks verslo kūrimo naudą bei susipažins su begale naujų ir netikėtų dalykų. Stovyklos tikslas - įgyti kompetencijas fiziniame, emociniame ir socialiniame lygmenyje.

Laisvalaikį karštomis vasaros dienomis leisti ne ant asfalto siūlo stovyklos treneriai – tikri savo srities profesionalai: Aivaras Krasuckas - Verslo vadybos katedros vedėjas, lektorius, verslo kūrimo režisierius; Laima Sapežinskienė - Socialinio darbo katedros vedėja, lektorė, šokio judesio terapijos specialistė, sveikatinimo ir relaksacijos meistrė; Vygintas Zmejauskas - Verslo vadybos katedros lektorius, personalo valdymo bei muzikinio lavinimo meistras; Ineta Ruškuvienė - Socialinio darbo katedros lektorė, asmenybės ugdymo specialistė, savęs pažinimo mokymo meistrė; Šarūnas Grigaliūnas - Verslo vadybos katedros lektorius, Informacijos saugumo agentūros direktorius, jaunųjų hakerių mokytojas.
Kas aš esu? Kaip derėti su kitais? Kas yra verslo magija? Kaip aš uždirbsiu milijoną? IT-etika ir legalumas? Į šiuos ir dar daugybę klausimų penkias dienas nuo 9 val. iki 18 val. atsakymų ieškoti moksleiviams padės patyrę stovyklos treneriai.

Daugiau informacijos apie stovyklą rasite dešinėje tinklapio pusėje esančiuose skelbimuose!

Mūsų organizacijos lietuvoje:

Lietuvos Kolpingo draugija

Visuomeninė organizacija, įkurta 1993 metais, Tarptautinės Kolpingo draugijos dalis.

Darželis „Kolpingo mokyklėlė“

Ugdymo(si) programų filosofija remiasi dvasininko ir pedagogo A.Kolpingo švietėjiškomis idėjomis ir jo ugdymo filosofija.

Narystė:

  • Pradzia 04
  • Pradzia 05
  • Pradzia 06
  • Pradzia 07
  • Pradzia 08
  • eris logo krivky