Karjera prasideda „K“ raide

Kolpingo kolegija kviečia į Kolpingo savaitės renginius

Kovo 22 -26 d. aukštoji mokykla VšĮ Kolpingo kolegija Kaune organizuoja Kolpingo savaitę, kurioje kviečia dalyvauti visus, norinčius atrasti gyvenimo vertybes kartu.

Kolpingo kolegija visą savaitę truksiantį renginį su daugybe nemokamų seminarų įvairiai auditorijai organizuoja trečiajį kartą. Kiekvienais  metais savaitės renginiai sulaukia itin didelio visuomenės susidomėjimo, o juose dalyvauja keli šimtai dalyvių.
 Kolpingo savaitės idėja – suteikti galimybę nemokamai gauti informacijos verslo, teisės, mokesčių, socialiniais, edukologiniais bei kt. klausimais visiems norintiems. 
Kovo 22 d.,  pirmadienį, vyks knygos „Mąstyti, veikti, būti: Socialinis darbas organizacijoje“ pristatymas. Dalyvaus knygos iniciatorė ir bendraautorė - Lies Gualtherie van Weezel - socialinio darbo ekspertė iš Olandijos. Viena iš knygos bendraautorių ir Kolpingo kolegijos dėstytoja Evelina Darulienė. Knyga skirta socialiniams darbuotojams, socialinių paslaugų įstaigų vadovams, socialinės politikos formuotojams, nevyriausybinių organizacijų darbuotojams,  taip pat studentams bei dėstytojams.
Kovo 22-25 d. vyks verslo kūrimo ir organizavimo eksperto-lektoriaus iš St.James universiteto (Škotija) –  James S Paterson  keturi seminarai  skirti visiems, norintiems ir galvojantiems apie galimybę pradėti ar plėtoti savo verslą.  Seminarai vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.
Kovo 24 d., trečiadienį, vyks apvalaus stalo diskusija „Ar gyvename teisinėje valstybėje“, kurioje dalyvaus Kolpingo kolegijos Teisės katedros dėstytojai ir teisės specialybės studentai. Trečiadienį vyks ir seminaras „Konfliktų valdymo technikos edukaciniame procese“, skirtas mokytojams, dirbantiems su vyresniųjų klasių moksleiviais ir jų šeimomis. 
Kovo 25 d., ketvirtadienį, vyks seminaras ”Finansų ir mokesčių naujovės”, kurio lektorius Artūras Kapitanovas.
Visi seminarai vyks VšĮ Kolpingo kolegijos patalpose, Raguvos g. 7, Kaune ir yra nemokami. Į visus renginius išankstinė registracija būtina telefonu (8-37) 22-00-30 darbo dienomis nuo 9 iki 16 val. arba el.paštu info@kolping.lt, nes vietų skaičius ribotas.
Kolpingo savaitės renginiai pasibaigs kovo 26 d., penktadienį, Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje organizuojama  tarptautine  moksline - praktine konferencija, kurioje mokslo ir švietimo institucijų darbuotojai bei verslo sektoriaus atstovai, partneriai iš užsienio svarstys smulkaus ir vidutinio verslo galimybes dabartinėmis sąlygomis. Pranešimus skaitys Tėvas Rolandas Pasensie - Pietų Afrikos Kolpingo dvasios vadovas, visos Afrikos generalinis dvasios vadovas, Hubert Starker - Bavarijos Pramonės Federacijos bei Bavarijos Metalų ir Elektros Gamintojų Asociacijos garbės prezidentas iš Vokietijos, James S Paterson - verslo kūrimo ir organizavimo ekspertas-lektorius iš St.James universiteto (Škotija)  ir kiti.  

Kolpingo kolegijos Kolpingo savaitės programą galite rasti tinklalapyje  www.kolping.lt

Mūsų organizacijos lietuvoje:

Lietuvos Kolpingo draugija

Visuomeninė organizacija, įkurta 1993 metais, Tarptautinės Kolpingo draugijos dalis.

Darželis „Kolpingo mokyklėlė“

Ugdymo(si) programų filosofija remiasi dvasininko ir pedagogo A.Kolpingo švietėjiškomis idėjomis ir jo ugdymo filosofija.

Narystė:

  • Pradzia 04
  • Pradzia 05
  • Pradzia 06
  • Pradzia 07
  • Pradzia 08
  • eris logo krivky