Karjera prasideda „K“ raide

Europos studijų seminaras ,,Integracija į Europą“

Balandžio 10-15 d. dalyvavome Tarptautinės Kolpingo draugijos organizuotame 33-jame Europos studijų seminare ,,Integracija į Europą“, kuris vyko Europos Parlamente, Strasbūre. Deja, šis seminaras buvo jau paskutinis.

Kai tik atvykome, pačią pirmąją dieną turėjome galimybę po vakarienės su visais susipažinti iš arčiau bei smagią naktinę ekskursiją po miestą. Kitą dieną dalyvavome įdomioje ekskursijoje ir paskaitoje apie Parlamentinės Europos Tarybos (Palaisde l´Europe) darbą ir veiklą. Savo patirtimi dalinosi Europos Parlamento narys, žurnalistas, diplomatas ir specialistas iš Europos Integracijos. Po vakarienės vyko kultūrinis vakaras, kuriame kiekviena šalis pristatė savo kultūrą: šokome, dainavome, ragavome maistą.

Antradienį turėjome puikią galimybę važiuoti į Paryžių. Ten aplankėme ne tik patį miestą, bet ir Senato Užsienio reikalų ministeriją, R.Šumano fondą, taip pat apsilankėme ir Parlamentinėje Asamblėjoje.

Kitą dieną Europos Parlamente klausėmės pranešimų, kuriuos skaitė Parlamento atstovai. Taip pat kiekvienas šalių atstovas galėjo pateikti klausimus jų šaliai aktualiomis temomis.

Ketvirtadienį vėl vykome į Europos Parlamentą, kur klausėmės kitų pranešimų, bendravome su ten dirbančiais žmonėmis, o po vakarienės vėl tęsėme kultūrinį vakarą.

Rūta Ulkytė ir Martyna Gutauskaitė
Kolpingo kolegijos Anglų kalbos 3 kurso studentės

Nuotraukose: seminaro akimirkos

 

Mūsų organizacijos lietuvoje:

Lietuvos Kolpingo draugija

Visuomeninė organizacija, įkurta 1993 metais, Tarptautinės Kolpingo draugijos dalis.

Darželis „Kolpingo mokyklėlė“

Ugdymo(si) programų filosofija remiasi dvasininko ir pedagogo A.Kolpingo švietėjiškomis idėjomis ir jo ugdymo filosofija.

Narystė:

  • Pradzia 04
  • Pradzia 05
  • Pradzia 06
  • Pradzia 07
  • Pradzia 08
  • eris logo krivky