Karjera prasideda „K“ raide
 • tituline pakeisti3

  „Tikėjimas yra gyvenimo pagrindas.“

  CITATOS AUTORIUS
  Kunigas Adolfas Kolpingas

 • tituline pakeisti4

  „Kiekvienas turi užimti jam skirtą vietą gyvenime.“

  CITATOS AUTORIUS
  Kunigas Adolfas Kolpingas

 • tituline pakeisti6

  „Jeigu Jūs norite geresnės ateities, privalote patys ją susikurti.“

  CITATOS AUTORIUS
  Kunigas Adolfas Kolpingas

 • tituline pakeisti7

  „Betikslis laiko švaistymas šiame trumpame gyvenime yra nepataisoma
  žmonijos nelaimė.“

  CITATOS AUTORIUS
  Kunigas Adolfas Kolpingas

 • tituline pakeisti

  „Žmogus yra sukurtas tiesai ir jis nori ją turėti.“

  CITATOS AUTORIUS
  Kunigas Adolfas Kolpingas

AKTUALU

kvietimas jie jau buvo erasmus

ERASMUS atranka prasideda!

Esi drąsus, veiklus ir negali nustygti vietoje? Trokšti tarptautinės patirties? Norėtum semestrą studijuoti užsienyje? O gal teorines žinias pritaikyti praktikoje?
Nedelsk! Užeik į personalo skyrių (III a.), užpildyk ERASMUS+ studijų ir/ar ERASMUS praktikos atrankos anketą ir sužinok kaip gali tapti TARPTAUTINIU STUDENTU!
Plačiau
facebook zenkliukas

Bendraukime!

Prisijunkite ir sužinokite visą svarbiausią informaciją pirmieji! Kolpingo kolegijos facebook paskyroje rasite ne tik naujienas susijusias su studijomis, bet ir laisvalaikiu, mūsų bičiulių ir partnerių pasiūlymus. Laukiame jūsų like, share ir be abejo comment :)
Plačiau
konfe pamazinta

Kviečiame į studentų konferenciją

Prieš keturiolika metų Kolpingo kolegijoje pradėtos organizuoti studentų konferencijos, kuriose studentai dalinasi atliktų tyrimų bei projektinės veiklos rezultatais. Šiemet rengiama konferencija bus jau ketvirtoji tarptautinė. Kolpingo kolegijos drauge su Baltijos Vadybos Plėtros Asociacija (BMDA) organizuojama tarptautinė studentų konferencija „Teorija ir praktika: studentiškos įžvalgos“, vyks 2015 m. lapkričio 19 d. (ketvirtadienį) Kolpingo kolegijoje, Jakšto g. 6, Kaunas.
Plačiau

Naujausios žinios

 • Verslo anglų kalbos studijų programos išorinis vertinimas

  Spalio 22 d. vyks Kolpingo kolegijos Verslo anglų kalbos studijų programos vertinimas, kurį vykdys Studijų kokybės vertinimo centro (SKVC) sudaryta tarptautinė ekspertų grupė. Atvykę ekspertai susitiks su administracija, savianalizės rengimo grupe, dėstytojais, studentais ir absolventais, socialiniais partneriais, susipažins su materialine baze, su studentų kursiniais darbais, baigiamaisiais darbais ir egzaminų medžiaga bei kt.
  plačiau
 • Socialinės gerovės centro vadovė konferencijoje „Foster Care Research“

  Kolpingo kolegijos Socialinės gerovės centro vadovė Ramunė Bagdonaitė-Stlemokienė rugsėjo 16-18 dienomis dalyvavo 8-ojoje tarptautinėje „Foster Care Research“ tinklo konferencijoje, kuri vyko Zygeno universitete (Vokietija).
  plačiau
 • Pirmasis vizitas pas naujus ERASMUS+ partnerius

  Rugsėjo 8 d. buvo pasirašyta ERASMUS+ mobilumo sutartis su Latvijos Krikščioniškąja Akademija (http://en.kra.lv/home/ ). Ši aukštoji mokykla ruošia Biblijos meno, Teologijos ir Socialinio darbo specialistus. Jūrmaloje įsikūrusioje akademijoje tiek magistro, tiek bakalauro bei profesinio bakalauro studijos vykdomos latvių, anglų ir rusų kalbomis.
  plačiau

Kolpingo kiemelis

kiemelis tituline2 3xxx

Kolpingo kiemelis – nauja, jauki vieta kultūringam laisvalaikiui be svaigalų. Kauno senamiestyje - A. Jakšto g. 6, pusiaukelėje tarp Rotušės ir Kauno pilies. Koncertai, Pabėgimo kambarys, kavinė, pramogos vaikams. Kviečiame apsilankyti!

Plačiau

Mūsų organizacijos lietuvoje:

Lietuvos Kolpingo draugija

Visuomeninė organizacija, įkurta 1993 metais, Tarptautinės Kolpingo draugijos dalis.

Darželis „Kolpingo mokyklėlė“

Ugdymo(si) programų filosofija remiasi dvasininko ir pedagogo A.Kolpingo švietėjiškomis idėjomis ir jo ugdymo filosofija.

Narystė:

 • Pradzia 04
 • Pradzia 05
 • Pradzia 06
 • Pradzia 07
 • Pradzia 08
 • eris logo krivky