• IMG 4140

  „Tikėjimas yra gyvenimo pagrindas.“

  CITATOS AUTORIUS
  Kunigas Adolfas Kolpingas

 • DSC5701

  „Kiekvienas turi užimti jam skirtą vietą gyvenime.“

  CITATOS AUTORIUS
  Kunigas Adolfas Kolpingas

 • diplomai 3

  „Jeigu Jūs norite geresnės ateities, privalote patys ją susikurti.“

  CITATOS AUTORIUS
  Kunigas Adolfas Kolpingas

 • IMG 9200

  „Betikslis laiko švaistymas šiame trumpame gyvenime yra nepataisoma
  žmonijos nelaimė.“

  CITATOS AUTORIUS
  Kunigas Adolfas Kolpingas

 • IMG 2059 1

  „Žmogus yra sukurtas tiesai ir jis nori ją turėti.“

  CITATOS AUTORIUS
  Kunigas Adolfas Kolpingas

AKTUALU

kz

Elektroninis žurnalas

Kolpingo kolegija pristato naują elektroninį žurnalą „Kolpingo žinios“. Nuo šiol jis pasieks Jus kiekvieną ketvirtį. Būkite arčiau mūsų bendruomenės gyvenimo, atraskite įdomių istorijų, išskirtinių asmenybių ir susipažinkite su jų pasiekimais. Malonaus skaitymo.
Plačiau
logo

Veikia Kolpingo konsultacinė klinika

KLINIKOS VIZIJA: Teikti šiuolaikinėmis žiniomis paremtas profesinio orientavimo konsultacijas, nukreiptas į tarptautinio smulkaus ir vidutinio verslo plėtrą, asmens pagrįstą tobulėjimo pasirinkimą mažiausiomis sąnaudomis, kuriant abipusiškai naudingus visuomeniškus ryšius.
Plačiau
logo

Laimėk stipendiją ir studijuok Kolpingo kolegijoje!

Net 10 solidžių stipendijų studijoms! Jau antri metais iš eilės turite galimybę gauti vieną iš jų ir įgyti profesinio bakalauro diplomą Kolpingo kolegijoje*. Stipendijos bus skirtos studentams, pasirinkusiems studijas nuo 2014 m. rugsėjo.
Plačiau

Naujausios žinios

 • 2 proc. parama

  Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų paramą, kurią suteikėte Kolpingo kolegijai, pervesdami 2% pajamų mokesčio sumos, galimos skirti paramai pagal LR Labdaros ir paramos įstatymą. Ir šiais metais kreipiamės į Jus prašydami pervesti 2% pajamų mokesčio sumos Kolpingo kolegijai.
  plačiau
 • Atvyksta dėstytojas iš Slovakijos

  Balandžio 7 - 11 d. Kolpingo kolegijoje svečiuosis ir skaitys paskaitas Dr. Lukáš Pavelek iš Trnava universiteto (Slovakija). Paskaitų temos yra orientuotos į pagyvenusių žmonių savanorystės aspektus aktyvaus senėjimo kontekste bei kokybinių tyrimų metodologijos ypatumus. Dr. Lukáš Pavelek yra įgijęs daktaro laipsnį Trnava universitete sveikatos mokslų ir socialinio darbo fakultete.
  plačiau
 • Kolpingo kolegijos studentams įteikta 50 steigėjo stipendijų

  Tarptautine moksline – praktine konferencija „Iššūkiai ir socialinė atsakomybė versle“ kovo 27 d. baigėsi jau septintąjį kartą Kolpingo kolegijos organizuota Kolpingo savaitė. Jos metu vyko įvairūs renginiai bei seminarai.
  plačiau

VšĮ Kolpingo kolegija laukia tavęs!

VšĮ Kolpingo kolegija teikia aukštąjį išsilavinimą liudijantį profesinio bakalauro diplomą. Kviečiame studijuoti teisę, ekoturizmą, verslo ir viešojo sektoriaus finansų apskaitą, tarptautinį verslą, finansus, verslo anglų kalbą, socialinį darbą, vaiko gerovę ir socialinę apsaugą. Kauno senamiestyje įsikūrusios aukštosios mokyklos steigėjas - katalikiška labdaros ir paramos organizacija Lietuvos Kolpingo fondas. Kolpingo organizacijos Lietuvoje yra Tarptautinės Kolpingo draugijos, veikiančios pasaulyje daugiau nei 150 metų daugiau nei 60 šalių, dalis. Kolegija, kaip institucija sėkmingai veikia nuo 1996 m. Lietuvoje.

Adresas:
Raguvos g. 7,
Kaunas LT-44275
Tel: (8-37) 20-15-28, 22-00-30
El. paštas: info@kolping.lt
nar5
Projektas Reklamjuost 1

Mūsų organizacijos lietuvoje:

Lietuvos Kolpingo draugija

Visuomeninė organizacija, įkurta 1993 metais, Tarptautinės Kolpingo draugijos dalis.

Darželis „Kolpingo mokyklėlė“

Ugdymo(si) programų filosofija remiasi dvasininko ir pedagogo A.Kolpingo švietėjiškomis idėjomis ir jo ugdymo filosofija.

Narystė:

 • Pradzia 04
 • Pradzia 05
 • Pradzia 06
 • Pradzia 07
 • Pradzia 08
 • eris logo krivky