Išskirtinė galimybė įgyti Europos socialinės priežiūros sertifikatą (ECC) nemokamai!

Kas yra ECC?

ECC (European Care Certificate) yra Europos socialinės priežiūros sertifikatas, siejamas su Europos kvalifikacijų sistema. Šis sertifikatas buvo sukurtas siekiant paskatinti darbuotojų mobilumą visoje Europoje ir sukurti vieningą požiūrį į socialinės priežiūros paslaugas. Šiuo metu ECC sertifikatai išduodami penkiolikoje ES šalių, tačiau siekiama, kad ECC apimtų visas ES valstybes. Lietuvos Kolpingo draugija yra išskirtinė ECC atstovė Lietuvoje ir organizuoja egzaminus šiam sertifikatui gauti.

Norėdami gauti Europos socialinės priežiūros sertifikatą, kandidatai turi išlaikyti Europos Sąjungos standartų egzaminą, kurį sudaro beveik 100 klausimų, atskleidžiančių kandidato žinias apie pagrindinius Europos socialinės priežiūros mokymosi rezultatus (BESCLO – Basic European Social Care Learning Outcomes). Europos socialinės priežiūros sertifikatas įrodo, kad kandidatas turi bent minimalias žinias, reikalingas saugiam darbui socialinės priežiūros sektoriuje.

Kam reikia ECC sertifikato?

ECC sertifikatas svarbus, jei ketinate dirbti socialinės priežiūros srityje kitose Europos šalyse arba Lietuvoje tiek priežiūros įstaigose, tiek privačiai.

ECC sertifikatas yra atviras visiems.

Norintiems gauti ECC sertifikatą ir pretenduoti į Europos socialinės priežiūros darbo vietą darbo patirtis socialinės rūpybos sektoriuje nėra būtina.

Kas toliau?

Jei norite išlaikyti egzaminą ir įgyti ECC egzaminą, susisiekite el.paštu mokymai@kolping.lt
Registracija į artimiausią egzaminą vyksta iki  2011 m. rugpjūčio 1 d.
Egzaminas vyks rugpjūčio 30 d. 10 val. Raguvos g.7, Kaune.

Mūsų organizacijos lietuvoje:

Lietuvos Kolpingo draugija

Visuomeninė organizacija, įkurta 1993 metais, Tarptautinės Kolpingo draugijos dalis.

Darželis „Kolpingo mokyklėlė“

Ugdymo(si) programų filosofija remiasi dvasininko ir pedagogo A.Kolpingo švietėjiškomis idėjomis ir jo ugdymo filosofija.

Narystė:

  • Pradzia 04
  • Pradzia 05
  • Pradzia 06
  • Pradzia 07
  • Pradzia 08
  • eris logo krivky