ALUMNI apie mus

aluminiapiemus
 „Susipažinus su Kolpingo vadovybe, sužavėjo jų bendravimas su kiekvienu studentu, įtraukimas į studijų ritmą ir gyvenimą, nuoširdus dėstytojų noras išmokyti, galimybės įgyti daugiau praktinių žinių užuot klausiusis nuobodžios teorijos. Tik besimokydamas ir atrasdamas vis daugiau bendraminčių supratau, kad gyvenime labai svarbu tinkama mokymosi aplinka, turėti asmeninių tikslų ir viziją. Ateities galimybes kuria pats žmogus, jis pats turi išsikelti sau tikslus ir jų aktyviai siekti, o mokymosi įstaiga yra tik priemonė ir žinių centras, kuris sukuria aplinką, vedančią tave aukštesnio suvokimo link. Tai padeda gauti geresnį darbą, susikurti geresnę materialinę padėtį, atlikti tai, ko nesugeba kiti.  Studijos gali virsti ypatinga patirtimi, jei jos teikia malonumą ir naudą. Kaip to pasiekti? Visų pirma, reikia pažinti save, tave supančią aplinką, antra – daug mokytis. Visa stiprybė slypi pačiame žmoguje ir jo mąstyme, tad jaunime, mąstyk pozityviai, atrask save ir studijas paversk gyvenimo džiaugsmu.“

Vytautas Mickevičius
Absolventas, ALUMNI  klubo kuratorius
Šiuo metu dirbantis NATO Briuselyje


 

Sveiki, Kolpingo studentai,

kaip teigia patarlė, gyvenimas yra toks, kokį susikuri. Tą patį teigė ir Adolfas Kolpingas. Taigi, studentai, esate jauni ir rengiatės integruotis į visuomenę įgydami išsilavinimą. Norint tapti kompetetingais specialistais, reikia atkakliai siekti savo gyvenimo tikslo. Kalbant apie aukštąjį mokslą svarbiausia yra pasirinkti tinkamą studijų kryptį.
O kas yra Kolpingas man? Studijuojant formavosi profesinis požiuris, atsirado puikus grižtamasis ryšys tarp dėstytojų ir studentų bei administracijos. Esu teisės programos absolventas. Ši studijų kryptis man davė profesinio atkaklumo, savirealizacijos, veiklumo, apdairumo ir kt. Dėstytojai buvo tie asmenys, kurie padėjo mano tikslų siekti kartu.    
Taigi, į Kolpingą jūs įstojote ketindami būti ten, kur dabar esate, padaryti viską, ką galite tam, kad taptumėte kompetentingais tam tikroje srityje ir kad iš visų jėgų pasistengtumėte išmokti būsimos savo profesijos. Gali skambėti standartiškai, bet Kolpingas gali ir yra mūsų buvusių, esamų ir busimų studentų antrieji namai.
 Kodėl pasirinkau studijuoti Kolpingo kolegijoje? Daugelis aukštąjį išsilavinimą teikiančių įstaigų turi savo misiją, viziją, tikslus ir kt., bet visada paklausiu savęs, kiek svarbu jiems tai yra. Skirtingai nei kitur, Kolpingo kolegijoje esminės vertybės bei studijų kokybė atsispindi visose srityse. Lee Rudolf yra pasakęs: “Studentams dažniausiai nerūpi mokslo kokybė, tačiau reikalingas gerai vertinamas diplomas”. Kolpingas yra ta vieta, kur studentas gali  kokybiškai mokytis ir įgyti tą kokybę  atitinkantį diplomą.  
 Norėtusi palinkėti jums viso ko geriausio! 

Ramūnas Kaniauskas
Teisės absolventas


 

„Tam, kad taptum mokslininku, reikia visą gyvenimą mokytis. Tam, kad mokėtum -  reikia įgyti gebėjimų. Jauno žmogaus baimė pradėti gyventi atsiranda studijų pabaigoje. Būdamas Kolpingo kolegijoje pažinau daugybę puikių žmonių, mūsų santykių tąsa lieka iki šių dienų. Mes visi apsigaubėm naujos šeimos pojūčiais ir praradom baimę eiti ir gyventi savarankiškai. Svarbiausias dalykas, kurio išmokau, ¬¬- tai visko siekti pačiam ir nebijoti dėl to pakovoti.“

Šarūnas Grigaliūnas


„Jau 15 metų buvau tvirtai nusprendusi siekti teisinio išsilavinimo. Sprendimas pagrįstas – siekiu padėti žmonėms, gerinti visuomeninius santykius.

Savo tikslo aš sėkmingai siekiu, to nebūčiau padariusi be Kolpingo kolegijos. Visi puikiai žinome, kad turėti idėją ir ją įgyvendinti yra du skirtingi procesai. Idėją sukūriau aš pati, o jos įgyvendinimo procesą laidavo Kolpingo kolegijos grupės kuratorė, kvalifikuoti dėstytojai praktikai ir nuoširdus administracijos darbuotojų paskatinimas.

Laiką, praleistą studijuojant teisę Kolpingo kolegijoje, aš prisimenu kaip puikių galimybių metą. Dalyvaudama pristatymuose, organizuotose konferencijose, rengdama jų medžiagą, atradau savo kelią, tobulėjau, ėjau savo keliu teisės link. Tai man padėjo tiek tęsti studijas, tiek vykdyti kitą veiklą.

Dėkoju Kolpingo kolegijos bendruomenei. Studentus skatinu išnaudoti visas Kolpingo kolegijos jiems suteikiamas galimybes!“

Simona Morkūnaitė-Ruibavičienė


„Kolpingo kolegija susijusi su pačiais geriausiais prisiminimais. Tai buvo puikus metas, įdomios pažintys ir kas svarbiausia, – gavau tvirtus mokslo pagrindus. Daug žinių, kurias gavau studijuodama, pritaikau kasdieniniame gyvenime. Studijuoti Kolpingo kolegijoje neplanavau, tačiau pasirinkusi šias studijas visiškai nesigailiu.

Baigusi studijas Kolpingo kolegijoje įstojau į KTU Ekonomikos ir vadybos fakultetą, čia baigiau bakalauro studijas. Šiuo metu studijuoju VU Teisės fakultete, siekiu teisės magistro diplomo.“

Kristina Bureninienė


„Kolpingo kolegija buvo ta vieta, kurioje laikas tikrai niekada neprailgdavo. Joje išmokau dalykų,  kuriuos pritaikiau ar dar tikrai pritaikysiu  gyvenime. Su dėstytojais visada buvo galima lengvai bendrauti tiesiogiai, iškilus sunkumams sulaukti pagalbos ir geraširdiškumo. Ačiū visam Kolpingo kolegijos kolektyvui už kantrybę, žmogiškumą ir profesionalumą.”

Ignas Kriukas


„Studijos Kolpingo kolegijoje buvo  įdomios ir įvairiapusiškos. Užsiėmimų metu derinama teorija su praktika, todėl galima puikiai įsisavinti studijuojamą dalyką. Organizuojami seminarai, konferencijos ir galimybė juose dalyvauti plečia ne tik teorines, bet ir praktines žinias.
Studijuoti Kolpingo kolegijoje man labai patiko, nes ryšys su dėstytojais visada  draugiškas ir visada sulauksi atsakymų į iškilusius klausimus. Turėjau galimybę pagal Erasmus programą studijuoti  Danijoje, Odensės mieste esančiame Tietgen Business College. Studijų semestras buvo prasmingas visomis prasmėmis – susipažinimui su kitos šalies aukštojo mokslo sistema, verslo vadybos žinių pagilinimui bei savęs tobulinimui.“

Evaldas Vinkšnaitis
Verslo vadybos absolventas, Šuolių į vandenį Lietuvos tarptautinių varžybų prizininkas


„Į Kolpingo kolegiją patekau laimingo atsitiktinumo dėka. Pirmą kartą eidama net nežinojau, nei kur einu, nei ar priimu teisingą sprendimą. Tačiau vos tik į ją įžengusi supratau - pataikiau ten, kur reikia.
Kolpingo kolegijoje  studijavau teisę ir  nė viena diena nebuvo nuobodi. Mūsų dėstytojai puikūs savo srities profesionalai - praktikai, todėl per paskaitas iš karto susidūrėme  su realiomis teisinėmis situacijomis, kurias sprendėme  ir analizavome.  Kiekvienam studentui skiriamas ypatingas dėmesys, niekada nebijojome sakyti, jog nesuprantame ir klausti, o svarbiausia - visada gaudavome atsakymus. Lygiai toks pats draugiškas bendravimas ir tarp studentų bei administracijos: išklausomos visos  problemos ir visada randami kompromisai, palengvinantys mūsų studijas. Man net atostogos prailgavo ir norėjosi greičiau eiti į paskaitas!
Kolegijoje visada gera atmosfera, studentai pažįsta vieni kitus ir noriai vienas kitam padeda. Turime darbščią ir kūrybingą Studentų atstovybę, organizuojančią studentiškus renginius.“

Evelina Žiūkaitė, Teisės absolventė


„Bendravimas, šypsena, pasitikėjimas, namų atmosfera - būtent šie žodžiai man asocijuojasi su Kolpingo kolegija. Pagrindinis dalykas, kurio išmokau būdamas čia - pasitikėjimo savimi. Čia vieta, kur kiekviena tavo mintis, idėja gali tapti realybe, - tereikia pačiam to norėti. Buvau  anglų kalbos studentas ir  tik įpusėjus  mokslus jau  žinojau, jog su Kolpingo kolegijos dėstytojų pagalba tapsiu tikru savo profesijos specialistu. Taip pat, kaip ir kitas specialybes mūsų Kolegijoje pasirinkę studentai. Nori kiekvieną dieną atsikelti su didžiule šypsena veide? Tau tereikia prisijungti prie mūsų :)“

Marius Simokaitis, Anglų kalbos absolventas

Mūsų organizacijos lietuvoje:

Lietuvos Kolpingo draugija

Visuomeninė organizacija, įkurta 1993 metais, Tarptautinės Kolpingo draugijos dalis.

Darželis „Kolpingo mokyklėlė“

Ugdymo(si) programų filosofija remiasi dvasininko ir pedagogo A.Kolpingo švietėjiškomis idėjomis ir jo ugdymo filosofija.

Narystė:

  • Pradzia 04
  • Pradzia 05
  • Pradzia 06
  • Pradzia 07
  • Pradzia 08
  • eris logo krivky